Aiurvediniai masažai - puiki dovana  sau ir Jūsų brangiems žmonėms vasario 14 ir kovo 8 dd. proga:

Branginkite kiekvieną gyvenimo akimirką drauge tiulpės
su savo brangiausiu žmogumi,
Nes jos negrįžta...
Saugokite pačios savę,
Nes esat labai reikalingos ir svarbios...
Mylėkite ir būkite mylimos...
Dėl Jūsų nuo vasario 1 d. iki kovo 15 d. visoms grožio
procedūroms ir masažams taikoma 20 % nuolaida.
 

Apie veido jogą

Veido joga – tai pratimų kompleksas, kuris padeda grąžinti jaunystę ir nuolat atrodyti gerai. Efektas pasiekiamas atliekant veido pratimus, kuriuos galima palyginti su efektu, gaunamu po plastinės operacijos atlikimo. Plastinė chirurgija koreguoja veido senėjimo rezultatą, o ne veido senėjimo priežastį. Veido pratimai efektingi tuo, kad jie naikina senėjimo priežastį ir suteikia ilgalaikį, natūralų ir gerą rezultatą. Čia nėra jokios rizikos, nes specialūs pratimai duoda žmogui saugų ir efektyvų būdą dirbti su genetiniu ir emocionaliu polinkiu senėti. Atliekant pratimus, Jūs mokotės kontroliuoti veido raumenis. Žmonės nuolat perkrauna vienus ar kitus raumenis, o tai veda prie gilių ir negražių mimikos raukšlių. Mokėjimas dirbti su savo veidu – pagerins Jūsų tonusą, sustiprins veido raumenis ir pagerins veido odos spalvą. Jūsų veidas išsilaisvins nuo streso ir įtampos pėdsakų!

Veido pasikeitimas po pratimų atlikimo:2001

- Odos tonas rausvesnis ir švytintis.

- Siauresnė ir trumpesnė nosis.

- Lupos tampa storesnės.

- Pakyla antakiai ir viršutiniai akių vokai.

- Sumažėja „maišeliai“ po akimis.

- Veido ovalas tampa aiškus, sustiprėja žandikaulio raumenys.

- Pakyla lūpų kampučiai.

- Pagerėja kraujotaka ir veido raumenų aprūpinimas deguonimi.

Veido savimasažas.

Veido savimasažo atlikimui nereikia daug laiko, pastangų ar kitokių ypatingų sąnaudų. Savimasažo atlikimo metu galima geriau suvokti, kodėl formuojasi vienokie ar kitokie veido bruožai. Tai padeda mums savomis rankomis susikurti veidą, kokio norime. Specialiais pratimais galima padidinti veido raumenų tonusą. Be to, pagerėja veido aprūpinimas krauju, aktyvuojama medžiagų apykaita, palaikomas odos stangrumas. Suglebusi oda ištempiama, ji vėl atrodo jaunatviška. Kaip greitai pasiekiamas norimas rezultatas, priklauso nuo tikslo, amžiaus ir veido bruožų.

Veido savimasažas yra puikus būdas geriau pažinti save, bei pajusti vidinę ramybę. Daugiau dėmesio skirdami savo veidui išmokstame iš jo skaityti, pradedama suprasti, kokią įtaką išvaizdai daro mitybos būdas ar vyraujanti nuotaika. Vis aiškiau suvokiame, kokius ženklus veide palieka kiti žmonės, nes bendraujant mes nevalingai atkartojame pašnekovo veido išraišką.

Savimasažas tampa jūsų ypatinga paslaptimi, kodėl kas dieną jaunėjate, o jūsų oda visada skaisti!

Renkama grupė veido savimasažo technikos atlikimo mokymui.

Išmokite daryti veido masažą sau pačiai. Veido masažas gali sumažinti įtampą, nuovargį, galvos skausmus, pagerinti miego kokybę ir žmogų nuraminti. Jis pagerina kraujotaką irgrąžina odai sveiką rausvumą.

Šis masažas apjungia veido, kaklo ir dekolte zonas.

Prašome iš anksto registruotis telefonu: 8 - 612 14 119  Irina

[/pb_text][/pb_column][/pb_row]

Go to top