Kviečiame žmones su neįgalumu dalyvauti projekte "Fizinio aktyvumo plėtra Šiaulių mieste"- nuolatos vyksta nemokamos sveikatingumo mankštos. Užsiėmimus veda kvalifikuoti ir patyrę treneriai. Motyvuojantys užsiėmimai "FAV" organizuojami norintiems pagerinti gyvenimo kokybę, tobulėti fiziškai bei dvasiškai. Nesudėtinga užsiėmimų programa skirta stiprinti sveikatą. Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, administruoja Švietimo mainų paramos fondas“. Registruotis tel.861142327 Karantino metu užsiėmimai vyksta Facebook grupėse "Sielos harmonija snejorams, "Sielos harmonija žmonėms su negalia" po karantino vyks adresu Tilžės 116, 3 aukštas, saviugdos centras "Sielos harmonija".

_______________________________

Antistresinė programa "Sveikatos dienos" Įvyko projekto "Gyvenk sveikai" veiklos, iš dalies remiamos  Šiaulių m. savivaldybė.

_______________________________

Senjorų kultūrinis laisvalaikis: nemokami užsiėmimai kūrybinės dirbtuvės su meninke: rankdarbiais moko mintyse matomą viziją paversti tikrove, moko susikaupti, moko kantrybės, lavina loginį mąstymą ir kūrybinį gyvenimo pajautimą.

_______________________________  

                                          AUM nuotrauka 1

Pažinti savo meninius gebėjimus ir plėsti jas, išmokti valdyti emocijas ir stresą kviečiame į projektą "Kūrybinės dirbtyvės neįgaliesiems".

Užsiėmimai vyks nuo 2021 m. vasario m., jų metu bus kuriami rankdarbiai, vyks daiktų dekoravimas ir dailės pamokos. Užsiėmimas rankdarbiais moko mintyse matomą viziją paversti tikrove, moko susikaupti, kantrybės, lavina loginį mąstymą ir kūrybinį gyvenimo pajautimą. Pasirinkę dirbtuves, patirsite kūrybos džiaugsmą, pasididžiavimą savo darbu ir rezultatu. Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė ir Neįgaliųjų reikalų departamentas. Registruotis 861142327. Užsiėmimai vykst saviugdos centre "Sielos harmonija", Tilžės 116, 3 aukštas, Šiauliai

_______________ 

Tai- ką būtinai verta patirti: Maudynės Gongų ir Tibeto dubenų garsuose

Gongų, Dainuojančių dubenų ir kitų archainių instrumentų garsų sukeltos vibracijos dovanoja vidinės laisvės pojutį, suteikia naują energiją gyventi. Tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai. Garso terapijos sesija-tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, pervargimo, vienišumo jausmu ir baimėmis, terapija. Gyvenimo situacijai, kuomet daugiau itampos, pavargstama, rekomenduojama Garso sesija kartą per savaitę.

puja1Jūs turėsite galimybę kiekviena savo kūno ląstele patirti garsų ir tonų regeneruojantį ir atstatantį poveikį, subalansuoti proto veiklą ir nukreipti gyvenimą pozitivia linkme.

Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir leisti sau atsipalaiduoti, būti archainių muzikinių instrumentų garsuose, keliauti su jais į sakraliausias savo sielos gelmes.

 Užsiėmimo kaina 7 eur. Būtina išankstinė registracija SMS tel.86114232

________________________________________________________________

Go to top