Kviečiame žmones su neįgalumu dalyvauti projekte "Fizinio aktyvumo plėtra Šiaulių mieste"- nuolatos vyksta nemokamos sveikatingumo mankštos. Užsiėmimus veda kvalifikuoti ir patyrę treneriai. Motyvuojantys užsiėmimai "FAV" organizuojami norintiems pagerinti gyvenimo kokybę, tobulėti fiziškai bei dvasiškai. Nesudėtinga užsiėmimų programa skirta stiprinti sveikatą . Projektą finansuoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, administruoja Sporto rėmimo fondas. Registruotis tel.861142327

Užsiėmimai penktadieniais 9.00 adresu Tilžės 116, 3 aukštas, saviugdos centras "Sielos harmonija" ir antradieniais 9.30 onlain Facebook grupėje "Sielos harmonija žmonėms su negalia".

_______________________________

Antistresinė programa "Sveikatos dienos" šeštadieniais 06.20 ir 06.27 jogos užsiėmimams 9.30, atsipalaidavimo pamoka "Gongų garso terapija" 10.30. Nuo liepos vyks penktadieniais 16.30 joga, 17.30 atsipalaidavimo pamoka. Registruotis tel. SMS 861142327

Projekto "Gyvenk sveikai" veiklos iš dalies remiamos  Šiaulių m. savivaldybė.

_______________________________

Senjorų kultūrinis laisvalaikis: nemokami užsiėmimai antradieniais 13.00 kūrybinės dirbtuvės su meninke: rankdarbiais moko mintyse matomą viziją paversti tikrove, moko susikaupti, moko kantrybės, lavina loginį mąstymą ir kūrybinį gyvenimo pajautimą.

antr. ir ketv. 15.00 šokių judesių mankštos užsiėmimai su profesionale-šokėja patirti judėjimo, muzikos, ritmo džiaugsmą. Programa nesudėtinga tinka visiems. Kviečiame registruotis SMS tel.861142327

_______________________________  

                                          AUM nuotrauka 1

Pažinti savo meninius gebėjimus ir plėsti jas, išmokti valdyti emocijas ir stresą

kviečiame į projektą "Kūrybinės dirbtyvės neįgaliesiems".

Užsiėmimai vyks nuo 2020 m. vasario m., jų metu bus kuriami rankdarbiai,

vyks daiktų dekoravimas ir dailės pamokos. Užsiėmimas rankdarbiais moko mintyse matomą viziją paversti tikrove, moko susikaupti, moko kantrybės, lavina loginį mąstymą ir kūrybinį gyvenimo pajautimą. Pasirinkę dirbtuves, patirsite kūrybos džiaugsmą, pasididžiavimą savo darbu ir rezultatu. Projektą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė ir Neįgaliųjų reikalų departamentas. Registruotis 861142327 

Užsiėmimai vyksta antradieniais 11.30 val. saviugdos centre "Sielos harmonija", Tilžės 116, 3 aukštas, Šiauliai

_______________ 

Tai- ką būtinai verta patirti: Maudynės Gongų ir Tibeto dubenų garsuose

Gongų, Dainuojančių dubenų ir kitų archainių instrumentų garsų sukeltos vibracijos dovanoja vidinės laisvės pojutį, suteikia naują energiją gyventi. Tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai. Garso terapijos sesija-tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, pervargimo, vienišumo jausmu ir baimėmis, terapija. Gyvenimo situacijai, kuomet daugiau itampos, pavargstama, rekomenduojama Garso sesija kartą per savaitę.

puja1Jūs turėsite galimybę kiekviena savo kūno ląstele patirti garsų ir tonų regeneruojantį ir atstatantį poveikį, subalansuoti proto veiklą ir nukreipti gyvenimą pozitivia linkme.

Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir leisti sau atsipalaiduoti, būti archainių muzikinių instrumentų garsuose, keliauti su jais į sakraliausias savo sielos gelmes.

 Užsiėmimo kaina 7 eur. Būtina išankstinė registracija SMS tel.86114232

________________________________________________________________


chashi tibet

Išskirtiniai, atstatantys jegas bei atpalaiduojantys Dainojančių Tibeto dubenų masažai - puiki dovana sau ir brangiems Jums žmonėms, būdas pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasinerti į raminantį garsų ir vibracijų jurą. Naujas unikalus garso terapijos metodas sugrazįnantis sielos ir kūno harmonijos pojutį,sveikatinantis žmogų, panaudojamas kaip būdas įveikti stresą, nėrimą ir pajausti gilią vidinę ramybę. Harmoningas grojančių dubenų skambėjimas sukelia tam tikrą vibracijų dažnį palankiai veikiantį visas žmogaus sistemas. . Dainojančių Tibeto dubenų masažų kaina 30 eur - trukmė 40 min., 40 eur - 1 val.)

Tel. 861142327   Daugiau skaityti apie masažus skiltyje „Dainojančių Tibeto dubenų masažai"

 

Go to top