Tai- ką būtinai verta patirti: Maudynės Gongų ir Tibeto dubenų garsuose 05.06  (šešt.) 11.00-12.00 val.

Gongų, Dainuojančių dubenų ir kitų archainių instrumentų garsų sukeltos vibracijos dovanoja vidinės laisvės pojutį, suteikia naują energiją gyventi. Tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai, ištirpsta blokai. Garso terapijos sesija-tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, pervargimo, vienišumo jausmu ir baimėmis, terapija. Gyvenimo situacijai, kuomet daugiau itampos, pavargstama, rekomenduojama Garso sesija kartą per savaitę.

puja1Jūs turėsite galimybę kiekviena savo kūno ląstele patirti garsų ir tonų regeneruojantį ir atstatantį poveikį, subalansuoti proto veiklą ir nukreipti gyvenimą pozitivia linkme.

Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir leisti sau atsipalaiduoti, būti archainių muzikinių instrumentų garsuose, keliauti su jais į sakraliausias savo sielos gelmes.

 Užsiėmimo kaina 5 eur. Būtina išankstinė registracija SMS tel.86114232

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 O.Gadeckis vidine jega plakatas LT kirptas24VIDINĖ JĖGA praktikumas

 Krizė ateina tam, kad iš naujo peržiūrėtume savo vertybes ir pasirinktume savo sekantį žingsnį vystymosi link. Kitaip sakant, krizė parodo kai kurių mūsų elgesio modelių ar nusistatymų neefektyvumą, pats gyvenimas reikalauja platesnės vertybių sistemos, naujų parametrų. Jei žmogus to nesiekia krizė užsitęs. Jei žmogus nori greičiau susitvarkyti su ja jis turi pagalvoti apie gyvenimo pokyčius.
 Registracija: https://tickets.paysera.com/lt/event/vidine-jega-arba-gyvenimas-permainu-salygomis
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Naujovė studijoje „Sielos harmonija“chashi tibet

Išskirtiniai, atstatantys jegas bei atpalaiduojantys Dainojančių Tibeto dubenų masažai - puiki dovana sau ir brangiems Jums žmonėms, būdas pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasinerti į raminantį garsų ir vibracijų jurą. Naujas unikalus garso terapijos metodas sugrazįnantis sielos ir kūno harmonijos pojutį,sveikatinantis žmogų, panaudojamas kaip būdas įveikti stresą, nėrimą ir pajausti gilią vidinę ramybę. Harmoningas grojančių dubenų skambėjimas sukelia tam tikrą vibracijų dažnį palankiai veikiantį visas žmogaus sistemas.

Vasario mėn. ir iki kovo 8 d. Dainojančių Tibeto dubenų masažų kaina 15 eur - trukmė 40 min., 25 eur - 1 val.)

Tel. 861142327   Daugiau skaityti apie masažus skiltyje „Dainojančių Tibeto dubenų masažai"

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 VŠĮ "Sielos harmonija" proektas "Gyvenk sveikai",  remia Šiaulių savivaldybės sveikatos skyrius.

  Visi renginiai nemokami, artimiausias:

Sveikatinimo ir žinių vienos dienos stovyklėlė  įvyko kovo 11.d (šešt.) . Motivuojantis renginis  norintiems pagerinti gyvenimo kokybę,  tobulėti fiziškai bei dvasiškai, gyventi  prasmingai.

11.30 val.  Praktinis seminaras  "Judėjimas yra gyvybė", teorinė dalis: paskaita apie mankštos naudą ir poveikį sveikatai, praktinė dalis: jogos pratybos ( kvėpavimo, fiziniai ir atsipalaidavimo pratimai). 

13.30 val. Paskaita apie sveikus maitinimosi įpročius "Sveikatinantis maistas".

14.30 val. Paskaita "Viskas musų rankose" apie alternativų sveikatinimąsi-savigydos būdą "Reiki". Vyks praktinis užsiėmimas - Jus patirsite  Reiki energetinio masažo  atstatantį jegas ir raminantį poveikį. Jo metu skambės Tibeto  grojančių dubenų garsai,  Jus sužinosite apie garso terapija, išbandysite garso  ir vibracių masažo poveikį.

  Vedantieji: studijos "Sielos harmonija" vadovė, jogos mokytoja, maisto technologė, sveikos gyvensenos propaguotoja Svetlana Lopatkina ir ajurvedinio centro " Maytrėja" įkūrėja, Reiki mokytoja, lektorė Olga Kalužina. Prašome išanksto užsiregistruotis  SMS tel.861142327

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Go to top