Kviečiame į nuotaikingus dinaminius Šokio jogos užsiėmimusfoto natarad 1

Džiaugiamės savimi, judesiais, skambančia muzika -mantromis, pavasariu sieloje...

Kviečiame patirti naują judėjimo džiaugsmą : šokti, atliekant jogos pozas- asanas.

Plastiški judesiai, pereinantys vienas į kitą harmonijoje su muzika, grakščių asanų sekos,

sujungtos šokio elementais - tai naujas, patobulintas, dinamiškas jogos praktikavimas.

Šokio joga - dinaminė jogos pakraipa ir puiki saviraiškos forma, kurianti pozityvią energiją ir teikianti kūno ir sielos laisvės pojūtį.

Užsiėmimai šokio joga išreiškia moteriškąjį pradą, žadina kūrybiškumą, padeda harmonizuoti emocinę būseną. Intensyvus judėjimas džiugina, kelia nuotaiką, suteikia pasitenkinimo ir pasitekejimo savimi jausmą.

Fiziologinis poveikis.

Plastiški judesiai tobulina kūno formas, pabrėždami jo natūralias gražiausias linijas, suteikia grakštumo ir lankstumo, gerina pusiausvyros jausmą. Aktyvus judėjimas puikiai sustiprina raumenis, mankština sąnarius ir išlaisvina nuo paslėptų kūne įtampų. Lengvai pasiekiamas lieknėjimo efektas, užsiėmimo metu sudeginame daug „suvalgytų“ kalorijų. Teigiamas poveikis taip pat pasireiškia kaip sveikatinimas stuburui – pasukimų ir pasilenkimų dėka jis stiprėja.

Joga šokyje ypač tinka dinaminės jogos ir šokių mėgėjams, tiek pažengusiems, tiek ir pradedantiesiems, bet kurio amžiaus ir kūno sudėjimo. Vienintelis apribojimas - rimtos sveikatos problemos, nes fizinis krūvis pakankamai intensyvus. Sveikiems jis teiks malonumą ir pasitenkinimo savimi jausmą.

Stiliaus ypatumai.

Šokiai nuo senovės buvo kūno ir sielos vienybės misterija, atskleidžianti kūno dvasingumą. Šokio sakraliniai judesiai – tai harmonijos tarp vidinio ir išorinio pasaulio pajautimas, mokymasis nuolat būti džiaugsmingame, nenutrūkstame savo "gyvenimo šokyje“.

Pagrindinis šio jogos stiliaus ypatumas yra dinamiškumas ir plastiškas pozų atlikimas. Po pirminio apmokymo visi elementai - pozos ir perėjimo plastiški judesiai, gali būti sujungti į vieną vientisą spontanišką šokį. Be to, šokio jogoje atliekama ypatingos pirštų padėtys- „mudros“ ir ciguno ( savireguliacijos sistemos ) judesiai, subalansuojantys energijos tėkmę žmoguje.

Tikslus pozų atlikimas vysto ir išlaiko naujus neuroninius ryšius smegenyse, gerina atmintį. Su kiekvienu kartu užsiiminėti tampa vis lengviau. Malonumas ir energijos antplūdis po užsiėmimo yra gera motyvacija tolesniam vystymuisi.

Užsiėmimo planas: apšilimas, baziniai judesiai ir asanų kompozicijos, ramus užbaigimas. Ypatinga rytietiška muzika ir mantrų skambėjimas nuteikia harmoningai ir kūrybiškai.

Užsiregistruoti kviečiame tel. 861142327, Svetlana.

Šokio jogos užsiėmimų organizavimas grupėms (nuo 5 žmonių) pagal išankstinę registraciją

Reikalinga lengva, nevaržanti judesių apranga.

Go to top