Pasirūpinkite dabar savo ir artimųjų poilsiu: dovanų kuponus galima įsigyti studijoje „Sielos harmonija“ kreiptis tel. 861142327  Ajurvedinis viso kūno masažas – 25 eur, Shiatcu japoniškas masažas ir Tibeto dainuojančių dubenų masažas -20 eur. Proceduros trukmė 1val.

Studijos "Sielos harmonija" dovanų kuponai - puiki, išskirtinė dovana Jums ir Jūsų brangiems žmonems, tai neužmirštami nauji  malonūs pojučiai, atsipalaidavimo bei harmonijos būsena, sveikatinimosi procedūros:

Tibetų dainuojančių dubenų masažas vibracijomis ir garsu vienam žmogui ar porai - naujovė Šiauliuose, tai atstatanti jegas bei atpalaiduojanti procedura, būdas pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasinerti į raminantį  melodingų garsų jurą.chashi tibet

 Naujas unikalus garso terapijos metodas sugrazįnantis sielos ir kūno harmonijos pojutį, sveikatinantis žmogų, padeda įveikti stresą, nėrimą ir pajausti gilią vidinę ramybę. Grojančių dubenų skambėjimas sukelia tam tikrą vibracijų dažnį palankiai veikiantį visas žmogaus sistemas: nervų, imuninę ir kt.  Masažas atliekamas statant ant aprengto gulinčio žmogaus Tibeto dubenis. Daugiau skaityti apie poveikį skiltyje "Garso terapija". Dainuojančių Tibeto dubenų masažų dovanų kuponų kaina 15 eur - 40 min., 20 eur -1 val., porai - 30 eur.

_________________________________________________________________________________________

Japoniškas SHIATSU masažas

Shiatsu terapija apjingia taškinį masažą ir tempimo pratimus, tai - meridianinė masažo technika, kilusi Japonijoje, ir paremta kinų filosofija. Masažas Šiatcu atliekamas lėtais judesiais ir spaudimu plaštakomis, nykščiais, keletą sekundžių spaudžiant atitinkamas vietas ir taškus, tuo būdu harmonizuojama organizmo sistemų veikla, mažėja raumenų nuovargis, skausmas, gerėja darbingumas. Šis masažas gali būti taikomas profilaktikos, sveikatinimo tikslais padeda giliai atsipalaiduoti, pagerina viso organizmo būseną bei miego kokybę. Shiatsu masažas turi dvigubą poveikį ir gali būti naudojamas kaip refleksoterapinis ar neurosedatyvinis. Turi aiškų raminantį poveikį esant aukštam kraujospūdžiui, skausmui širdies plote, o taip pat ir emocijas raminantį-atstatantį poveikį. Shiatsu terapija reguliuoja nervų funkcionavimą, stiprina pasipriešinimą ligoms, suteikia sąnariams lankstumo. Be to, raumenų švelnus ir gilus maigymas, spaudimas stiprina kraujo ir limfos cirkuliavimą, gerina metobolizmo procesus, į raumenis perneša maitinamąsias medžiagas.

Jan (nugarines kūno puses) masažo eiga:

  • Masažuojama: nugara, kaklas, galva, pečiai, rankos, kojos.
  • Masažas atliekamas apsirengus patogiais drabužiais, gulint ant čiužinio.

       Rekomenduojama atsinešti lengvą sportinę aprangą. Masažo  trukmė 1 val., kaina 20 eur.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

     Ajurvedinis masažas harmonizuojantis organizmo veiklą - tai, ko reikia, kad Jūs puikiai jaustumėtes. images2

Masažo metu pailsi ir atgauna jėgas ne tik kūnas, kartu nurimsta protas, emocijos, grįžta vidinė ramybė.

Tai -puiki terapija tiems, kurie skundžiasi raumenų skausmais, energijos stygiumi, išsausėjusia oda.

Pamaloninkite savo kūną ir sielą! Su šiuo pasiūlymu Jūsų laukia:

1 val. trukmės Ajurvedinis relaksacinis viso kūno masažas, kuris efektyviai atpalaiduoja visą kūną bei subalansuoja emocinę bei dvasinę pusiausvyrą. Po šios procedūros pagerėja bendra savijauta, normalizuojamas kraujospūdis, mažėja sąnarių, nugaros, galvos skausmai, nurimsta neigiamos emocijos. Masažas padeda pasijausti, kaip po nuostabių atostogų: nuslūgsta įtampa ir stresas, mintys tampa lengvos, o žmogus atsipalaidavęs. Jaučiama, kad sugrįžta jėgos ir darbinga energija.

Masažo metu naudojami natūralūs šilti vaistažolių ekologiški aliejai. Vyksta gilus raumenų masažas - naudojami įvairūs judesiai: glostymas, trynimas, maigymas, vibracija, kojų ir rankų lankstymas bei tempimas. Ajurveda- senovinis mokslas apie gyvybę teigia, kad šiltas aliejus giliai įsiskverbia į kūną ir pašalina toksinus ir šlakus iš ląstelių, naikina tokiu būdu negalavimų priežastį. Kitas detoksikacijos būdas yra limfos apytakos suaktyvinimas. Limfos kelias prasideda tarpląsteliniuose tarpuose, kuriuose ji surenka ląstelių išmestas jų veiklos atliekas. Šio masažo metu limfa yra išjudinama, teršalai pašalinami iš organizmo besikartojančiais, išilgai kūno atliekamais judesiais, naudojant pašildytą aliejų.

 Masažas ypač naudingas dirbantiems sėdimą darbą, gerina kraujotaką ir ląstelių kvėpavimą, stimuliuoja regeneracinius procesus, imuninę sistemą. Taip pat puikiai veikiama sąnarių sistema: pagerėja sąnarių aprūpinimas krauju, sustiprėja sausgyslės ir raiščiai, sumažėja patinimai. Šis masažas skirtas ne tik fiziniam kūnui, bet sielos pusiausvyrai; neutralizuoja susikaupusią neigiamą energiją, atsiranda galimybė atitrūkti nuo kasdienybės, atsigręžti į save, įsiklausyti į savo poreikius.

Aiurvedinio masažo poveikis:

-puikus fizinis ir protinis atsipalaidavimas;

-vyksta giluminis organizmo apsivalymas;

-gerėja kraujotaka, dėl to gerėja ir apsivaliusių audinių mityba reikalingomis maisto medžiagomis, deguonimi;

-atsipalaiduoja kūno raumenų spazmai, dėl to mažėja ar išnyksta įvairūs skausmai;

-mažėja stresas, nerimas, sumaištis bei nuovargis;

-pasiekiama kūno ir psichikos darna;

-jaunėja organizmas dėl toksinų šalinimo, poilsio ir odos pamaitinimo.

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Maudynės Gongo ir Dainuojančių  tibeto dubenų garsuose - foto garso magija

individuali sesija vienam žmogui ar visai šeimai, tai naujas patyrimas, gilios relaksacijos, klausant skambančių Gongo garsų ir jų kombinacijų, proto ramybės bei taikos būsena, kuri nepanaši ne į ką patirta ankščiau. Visapusiškai svekatinanti žmogų procedura - masažas vibracijomis ir garsais trunka viena valanda, jos metu atsikratoma įtampos, puikiai atpalaiduojama, pasikraunama energija. Gulintis žmogus jaučiasi išmasažuotas ir išpuoselėtas garsais, atsirando vidinio pakylėjimo ir laimės jausmas, užplūsta pozitivios emocijos.

Dovanų kuponai: Gongo terapija grupėje (kai vyks pagal tvarkaraštį) - 5 eur, 2 užs. - 8 eur., 3 kartai -10 eur.,individuali sesija vienam ar šeimai 30 eur.

 Grupėms, kolegoms, įstaigoms pagal susitarimą (organizuojamos Garso sesijos toje vietoje, kur pageidaujama).

______________________________________________________________________________________________________________________________ 

 poza ant tiltelioJogos užsiėmimai -  dovanų kuponai  vienam kartui  ar abonementai visam menėsiui,  apie užsiėmimus, tvarkaraštį  ir kainas skaityti skiltyje "Joga".

Apie dovanų kuponus teirautis tel. 861142327, studijos vadovė Svetlana. Atsiskaityti galima pavedimu ar grynais.

 

 

Go to top