Studijos "Sielos harmonija"dovanų kuponai - puiki, išskirtinė dovana Jums ir Jūsų brangiems žmonems, tai neužmirštami nauji pojučiai, atsipalaidavimo bei harmonijos būsena, sveikatinimosi proceduros:

Tibetų dainuojančių dubenų masažas vibracijomis ir garsu vienam žmogui ar porai - naujovė Šiauliuose, tai atstatanti jegas bei atpalaiduojanti procedura, būdas pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasinerti į ramonantį  melodingų garsų jurą.chashi tibet

 Naujas unikalus garso terapijos metodas sugrazįnantis sielos ir kūno harmonijos pojutį, sveikatinantis žmogų, padeda įveikti stresą, nėrimą ir pajausti gilią vidinę ramybę. Grojančių dubenų skambėjimas sukelia tam tikrą vibracijų dažnį palankiai veikiantį visas žmogaus sistemas: nervų, imuninę ir kt.  Masažas atliekamas statant ant aprengto žmogaus tibeto dubenis. Daugiau skaityti apie poveikį skiltyje "Garso terapija".

 Dainuojančių Tibeto dubenų masažų dovanų kuponų kaina 15 eur - 40 min., 25 eur -1 val., porai - 25 eur.

 

 

Maudynės Gongo ir Dainuojančių  tibeto dubenų garsuose - puja1individuali sesija vienam žmogui ar visai šeimai, tai naujas patyrimas, gilios relaksacijos, klausant skambančių Gongo garsų ir jų kombinacijų, proto ramybės bei taikos būsena, kuri nepanaši ne į ką patirta ankščiau. Visapusiškai svekatinanti žmogų procedura - masažas vibracijomis ir garsais trunka viena valanda, jos metu atsikratoma įtampos, puikiai atpalaiduojama, pasikraunama energija. Gulintis žmogus jaučiasi išmasažuotas ir išpuoselėtas garsais, atsirando vidinio pakylėjimo ir laimės jausmas, užplūsta pozitivios emocijos.

Dovanų kuponai: Gongo terapija grupėje (kai vyks pagal tvarkaraštį) - 5 eur, individuali sesija vienam ar šeimai 30 eur, grupėms, kolegoms, įstaigoms pagal susitarimą (organizuojamos  Garso sesijos toje vietoje, kur pageidaujama).

Besituokiantiems Gongo maudynės - tai graži dovana, sesijoje gali dalyvauti  ir jų artimieji - tai  praturtina vestuvių ceremonijas.

 

Jogos užsiėmimai -  dovanų kuponai vienam kartui  ar abonementai visam menėsiui,  apie užsiėmimus, tvarkaraštį  ir kainas skaityti skiltyje "Joga".

Aiurvediniai masažai, informacija ruošiama.

Apie dovanų kuponus teirautis tel. 861142327, studijos vadovė Svetlana. Atsiskaityti galima pavedimu ar grynais.

Go to top