1. Aktuali informacija, renginiai :

Kviečiame į jogos užsiėmimus:  joga pažengusiems pirm., ketv. 17.30 val. (vyksta užsiėmimai), nuo 09.20 pirm., treč.17.30 val.

            kobra grupėjoga pradedantiesiems antr., ketv. 17.30 val. nuo 09.21 d.

          dieninė joga 16.00 val.

          rytinė joga 10.00 val. pirm., ketv. nuo 09.18 d.

          joga šeštadieniais 9.30 val. nuo 09.23 d.

 ________________________________________________________________________

                              VŠĮ "Sielos harmonija" projektas "Kūrybingos sielos", remia Šiaulių savivaldybė

   Dovanokime vaikams įvairiaspalvį pasaulį!                                                                                    Plakatas 01

 Šventinis renginys “Flešmobas“ prie Talkšos ežero rugsėjo 24 d. 12.00 val. Esant lietingam orui vyks Šalkausio gimnazijoje, Šalkauskio g. 3 (centrinė miesto dalis).

Kviečiame visus į nuotaikingą renginį „Mes kartu“, apjungiantį jaunąją ir vyresniąją kartą į vieną kūrybinį būrį. Vyks „Flešmobas“ (muzikinė improvizacija, dainavimas, šokiai, grupinis vaikų piešimas, kinų mankšta „Ci-gunas“, žaidimai), kuriantis emocinį pakylėjimą ir susivienijimo jausmą.

Dalyvaus:  dainininkė Aurelija Čižauskaitė, šokių grupė „Meliha“, Aikido kovos meno studija, neformaliojo ugdymo klubas „Čia ir dabar“ir kt. Renginio metu vyks akcija „Dovanok ir gauk dovaną“, vaikai atsinešę knygą ar žaislą galės apsikeisti jais su kitais vaikais. Esant lietingam orui renginys vyks S.Šalkauskio gimnazijoje, Šalkauskio g.3   Telefonas pasiteiravimui ir išankstinei registracijai 861142327

  Stovyklos vaikams nuo 6 iki 16 metų.

Kviečiame vaikus į vienos dienos stovyklas šeštadieniais dalyvauti kūrybinėjė ir pažintinėje veikloje, kurti prasmingą laisvalaikį, rasti įdomius pomėgius ir naujus draugus. Stovyklų programa: dailės užsiėmimai, mankšta „Linksmoji joga“, šokių improvizacijos, muzikinės dirbtuvės, grupiniai žaidimai, edukacinių filmų peržiūra, pietūs Valerijono arbatinėje.

Tai puiki galimybė vaikams šauniai, smagiai, linksmai kurdami, fantazuodami, žaisdami praleisti laiką. Vaikai įgis naujų žinių, lavins kūrybiškumą bei bendravimo igūdžius, ugdys sveiką gyvenseną ir pasitikėjimą savimi. Stovyklos vyks nuo spalio 7 iki gruodžio 16 šeštadieniais nuo 12.00 iki 17.00 val. studijos „Sielos harmonija“ patalpose (virš Valerijono vastinės) Vasario 16-osios 44, 3 aukštas. Registruotis iš anksto 861142327 SMS

Akcija „Gerumo šaltinis“- projekto „Kūrybingos sielos“ metu kviečiame surinkti knygas, žaislus, drabužius, maisto produktus vaikams iš socialiai remtinų šeimų, kreiptis pas projekto vadovę Svetlaną.

_________________________________________________________________________

 Labdaros holistinio garso koncertas „Garso magija rugsėjo 29.d. 18.00 val.puja1

Kviečiame visus į neužmirštamą kelionę į archainių instrumentų nuostabių garsų erdvę.

Jus laukia tikra mistinio Garso magija, naujas džiaugsmingas patyrimas, ramybės ir dvasinės pusiusvyros pojūčiai. Skambės Taikos ir Vėjo Gongai, Tibeto dainuojantys dubenys, Vandenyno būgnas, oro varpeliai ir kiti instrumentai. "Garso magija"- tai ir estetinis ir sveikatinantis renginys, klausant holistinio garso muzikos patiriama atsipalaidavimo bei harmonijos būsena. Tai muzikos terapija, jos metu Jūs susipažinsite su dar negirdėtais, kosminiais garsais, keliančiais pozitivius jausmus, patirsite naujas pakyletas ir džiaugsmingas būsenas, praturtinančias Jūsų vidinį pasaulį.

Labdaros koncerto bileto kaina 5 eurai – surinktos lėšos bus skiriamos vaikams iš socialiai remtinų šeimų. Biletus įsigyti galima studijoje „Sielos harmonija“, Vasario 16-osios 44, arba pavedimu. Prašome iš anksto registruotis (vietų skaičius ribotas) tel.861142327. Renginys vyks Šiaulių P.Višinskio bibliotekos didžiojoje konferencijos salėje, trukmė 1 val.30 min.

______________________________________________________

Programa moterims : veido savimasažo pamoka ir Garso terapijafoto danc

Šių metų rugsėjo 23 d. (šeštadienį)  moteris kviečiame pasimokyti veido savimasažo meno. Jei norite džiaugtis spindinčia, švaria ir atjauninta veido oda tada mūsų užsiėmimas kaip tik Jums! Pasak kosmetologų ir odos ekspertų, veido masažas gali tapti stebuklinga odos grožio formulės procedūra. Masažo metu suaktyvinama kraujotaka, gerinamas maistinių medžiagų pasisavinimas ląstelėse. Tai – pati geriausia profilaktika prieš raukšlių atsiradimą, be to, masažas padeda sumažinti streso pojūtį. Тaip pat užsiėmimo metu pasimėgausime ir garso terapija - vienu metu protui, kūnui, sielai. Garso terapija apjungia balso, judesio, kvėpavimo ir meditacijos saviterapines formas. Praktikos metu lavininsime save kaip vientisą asmenybę.
Būtina registracija numeriu +370 612 14119
Renginio kaina - 5 Eur

________________________________________________________________________________

Kvietimas senjorams dalyvauti Senjorų diena VŠĮ „Sielos harmonija“ renginiuose.

 

Gerai nuotaikai ir savijautai VŠĮ „Sielos harmonija“ organizuoja sveikatinimo diena 2017-10-01

 

10.00 Paskaita „Auksiniai gyvenimo metai be ligų“, jogos mankšta pritaikyta vyresnio amžiaus žmonems, atsipalaidavimo pamoka.joga senjorams

 

12.00 Garso terapija „ Maudynės Gongo garsuose“patirti ramybės ir harmonijos būseną.

 

13.00 Aiurvedinio veido savimasažo pamoka. Arbatos pertraukėlė.

 

14.00 Mankšta sveikatinanti stuburą ir sąnarius pagal metodika „ Belojar“.

 

15.00 Dailės terapija „Kūrybinga siela“ – savęs pažinimas per dailę.

 

Prašome būtinai užsiregistruotis SMS tel. 861142327

 

Studijos adresas: Vasario 16-osios 44, 3 aukštas ( virš Valerijono vaistinės)

_________________________________________________________________

 

Gongų ir dainuojančių dubenų garso terapija vyksta ketv. 19.00 val.  ( būtina išankstinė registracija)

grojimas gonguGongų, Dainuojančių dubenų ir kitų archainių garsų sukeltos vibracijos dovanoja vidinės laisvės pojutį, suteikia naują energiją gyventi. Tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai. Garso terapijos sesija - tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, pervargimo, vienišumo jausmu ir baimėmis, terapija. Gyvenimo situacijai, kuomet daugiau itampos, pavargstama, rekomenduojama Garso sesija kartą per savaitę.

Jūs turėsite galimybę kiekviena savo kūno ląstele patirti garsų ir tonų regeneruojantį ir atstatantį poveikį, subalansuoti proto veiklą ir nukreipti gyvenimą pozitivia linkme. Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir leisti sau atsipalaiduoti, būti archainių muzikinių instrumentų garsuose, keliauti su jais į sakraliausias savo sielos gelmes.

 Užsiėmimo kaina 5 eur. Registruotis SMS tel.861142327

________________________________________________________________________________________________

 

 

 

Mokymai, parengti pagal Samadevos jogos universiteto programa (Samara joga)

 penktadieniais 16.30 val. nuo 10.06

 Samadevos judesių eufonija arba Samara joga kilo iš judesių mokslo, jau šimtmečiais praktikuojamo kaip Taiči, Cigun, Joga , bei naujesnių metodų euritmijos ir strečingo (tempimo). Ši švelni psichofizinė praktika naudingai veikia organus, raumenis, koncentraciją, atmintį ir bendrą fizinę ir psichologinę pusiausvyrą.

Būtina registruotis tel. 868041051, instruktorė Irena
________________________________________________________________________________

 

Naujovė studijoje „Sielos harmonija“chashi tibet

Išskirtiniai, atstatantys jegas bei atpalaiduojantys Dainuojančių Tibeto dubenų masažai - puiki dovana sau ir brangiems Jums žmonėms, būdas pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasinerti į raminantį garsų ir vibracijų jūrą. Naujas unikalus garso terapijos metodas sugrazįnantis sielos ir kūno harmonijos pojutį,sveikatinantis žmogų, panaudojamas kaip būdas įveikti stresą, nėrimą ir pajausti gilią vidinę ramybę. Harmoningas grojančių dubenų skambėjimas sukelia tam tikrą vibracijų dažnį palankiai veikiantį visas žmogaus sistemas: nervų, imuninę ir kt. 

Daugiau skaityti apie masažus skiltyje "Naujenos", „Dainojančių Tibeto dubenų masažai"

 Dainuojančių Tibeto dubenų masažų dovanų kuponų kaina 15 eur -40 min., 25 eur -1 val.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

In-joga ketvirtadieniais 17.30 val.poza ant tiltelio

vienodai gerai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems.

Jūs žymiai pakelsite energijos lygį, išmoksite atsipalaiduoti asanų atlikimo metų, tapsite ramesni ir harmoningesni, patirsite psichologinio komforto būseną.

In-joga rami ir meditacinė jogos forma, vienas iš būdų praktikuoti Hatha (Saulės ir Mėnulio joga), atitinkantis daoistiniam principui IN , priešingam JAN. Musų šiolaikinis pasaulis perpildytas aktyvios JAN energios: judėjimas, greitis, stresas, karjera, konkurencija, įtampa. Tai atsispindi ir dabartinėje jogos praktikoje, kurioje dažnai dominuoja principas Jan: greitas asanų atlikimas, jėgos pozos, dinamiškumas, intensyvus kūno treniravimas. Praktika In (Mėnulio) joga kompensuoja įtemptą gyvenimo ritmą, moko ramybės ir atsipalaidavimo, harmonizuoja žmogų.

Skaityti apie metodo privalumus ir poveikį skiltyje "In-joga".

Naujausi straipsniai

  • Dmitr Trockij psichosomatika (video)

    Antsvorio priežastys ir kai pagerinti savo išvaizdą (video)

  • IŠMOKIME ĮSIKLAUSYTI Į SAVE
  •       Sveikatinimo ir žinių vienos dienos stovykla „Sveikata yra turtas, proto ramybė yra laimė“  renginis skirtas rudėniui - sveikatos metui, remiamas Šiaulių savivaldybės sveikatos skyriumi.  2017-09-16 (šeštadienis) 11.00-16.00 val. 1. Seminare nagrinėjami klausimai: nuo kuo priklauso sveikata, kaip vengti ligų, kaip pradėti mankštintis, kaip išsirinkti tinkamą fizinio aktyvumo formą ir kt. Praktinė dalis – pratybos „ Penki Tibeto perlai – jaunystės paslaptis“, praktikos pristatymas bei išsamus paaiškinimas. Pratimų energizuojančių ir stiprinančių žmogų apmokymas. Meditacija kaip būdas įveikti proto neramumą. Trukmė 1.5 val.  2. Atsipalaidavimo praktika „Garso terapija“, gilios relaksacijos būsena, kurioje vyksta organizmo atsistatymas bei savireguliacija, atsikratoma streso,…

 

Kontaktai

Sielos harmonija

  • Adresas:  Vasario 16-osios g. 44,  3 aukštas, Šiauliai

  • Telefonas:  861142327

Rekomenduojame

Go to top