Aktuali informacija, renginiai :

Kviečiame į jogos užsiėmimus:   joga pažengusiems pirm., treč. 17.30 val.

             kobra grupėjoga pradedantiesiems antr., ketv. 17.30 val.

          dieninė joga 16.00 val.

          rytinė joga 10.00 val. pirm., ketv. 

          joga šeštadieniais 9.30 val. 

 ________________________________________________________________________

 VŠĮ "Sielos harmonija" projektas "Kūrybingos sielos", remia Šiaulių savivaldybė 

   Visi renginiai nemokami.

  Vyksta registravimas į stovyklas:  11.25 stovykla tik mergaitėms , tema "Grožis ir dizainas"

12.02 , 12.09, 12.16  dienomis , grupė vaikams nuo 6 iki 10 ir nuo 10 iki 16 metų .                                Plakatas 01

 Vaikai į vienos dienos stovyklos metu šeštadieniais dalyvaus kūrybinėjė ir pažintinėje veikloje, kurs prasmingą laisvalaikį, ras įdomius pomėgius ir naujus draugus. Stovyklų programa: dailės užsiėmimai, mankšta „Linksmoji joga“, šokių improvizacijos, muzikinės dirbtuvės, grupiniai žaidimai, edukacinių filmų peržiūra,  nemokami pietūs Valerijono arbatinėje.

Dovanokime vaikams įvairiaspalvį pasaulį! Tai puiki galimybė vaikams šauniai, smagiai, linksmai kurdami, fantazuodami, žaisdami praleisti laiką. Vaikai įgis naujų žinių, lavins kūrybiškumą bei bendravimo igūdžius, ugdys sveiką gyvenseną ir pasitikėjimą savimi. Stovyklos vyks nuo spalio 7 iki gruodžio 16 šeštadieniais nuo 12.00 iki 17.00 val. studijos „Sielos harmonija“ patalpose (virš Valerijono vastinės) Vasario 16-osios 44, 3 aukštas. Registruotis iš anksto 861142327 SMS

Akcija „Gerumo šaltinis“- projekto „Kūrybingos sielos“ metu kviečiame surinkti knygas, žaislus, drabužius, maisto produktus vaikams iš socialiai remtinų šeimų, kreiptis pas projekto vadovę Svetlaną.

__________________________________________________________________           

Gongų ir dainuojančių dubenų garso terapija vyksta ketv. 19.00 val.  ( būtina išankstinė registracija)

grojimas gonguGongų, Dainuojančių dubenų ir kitų archainių garsų sukeltos vibracijos dovanoja vidinės laisvės pojutį, suteikia naują energiją gyventi. Tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai. Garso terapijos sesija - tai puikiausia sunkumų, susijusių su stresu, depresija, pervargimo, vienišumo jausmu ir baimėmis, terapija. Gyvenimo situacijai, kuomet daugiau itampos, pavargstama, rekomenduojama Garso sesija kartą per savaitę.

Jūs turėsite galimybę kiekviena savo kūno ląstele patirti garsų ir tonų regeneruojantį ir atstatantį poveikį, subalansuoti proto veiklą ir nukreipti gyvenimą pozitivia linkme. Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir leisti sau atsipalaiduoti, būti archainių muzikinių instrumentų garsuose, keliauti su jais į sakraliausias savo sielos gelmes.

 Užsiėmimo kaina 5 eur. Registruotis SMS tel.861142327

 

 

__________________________________

 

Mokymai, parengti pagal Samadevos jogos universiteto programa (Samara joga)

 penktadieniais 16.30 val. nuo 10.06

 Samadevos judesių eufonija arba Samara joga kilo iš judesių mokslo, jau šimtmečiais praktikuojamo kaip Taiči, Cigun, Joga , bei naujesnių metodų euritmijos ir strečingo (tempimo). Ši švelni psichofizinė praktika naudingai veikia organus, raumenis, koncentraciją, atmintį ir bendrą fizinę ir psichologinę pusiausvyrą.

Būtina registruotis tel. 868041051, instruktorė Irena
________________________________________________________________________________

 Naujovė studijoje „Sielos harmonija“chashi tibet

Išskirtiniai, atstatantys jegas bei atpalaiduojantys Dainuojančių Tibeto dubenų masažai - puiki dovana sau ir brangiems Jums žmonėms, būdas pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasinerti į raminantį garsų ir vibracijų jūrą. Naujas unikalus garso terapijos metodas sugrazįnantis sielos ir kūno harmonijos pojutį,sveikatinantis žmogų, panaudojamas kaip būdas įveikti stresą, nėrimą ir pajausti gilią vidinę ramybę. Harmoningas grojančių dubenų skambėjimas sukelia tam tikrą vibracijų dažnį palankiai veikiantį visas žmogaus sistemas: nervų, imuninę ir kt. 

Daugiau skaityti apie masažus skiltyje "Naujenos", „Dainojančių Tibeto dubenų masažai"

 Dainuojančių Tibeto dubenų masažų dovanų kuponų kaina 15 eur -40 min., 25 eur -1 val.

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

In-joga ketvirtadieniais 17.30 val.poza ant tiltelio

vienodai gerai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems.

Jūs žymiai pakelsite energijos lygį, išmoksite atsipalaiduoti asanų atlikimo metų, tapsite ramesni ir harmoningesni, patirsite psichologinio komforto būseną.

In-joga rami ir meditacinė jogos forma, vienas iš būdų praktikuoti Hatha (Saulės ir Mėnulio joga), atitinkantis daoistiniam principui IN , priešingam JAN. Musų šiolaikinis pasaulis perpildytas aktyvios JAN energios: judėjimas, greitis, stresas, karjera, konkurencija, įtampa. Tai atsispindi ir dabartinėje jogos praktikoje, kurioje dažnai dominuoja principas Jan: greitas asanų atlikimas, jėgos pozos, dinamiškumas, intensyvus kūno treniravimas. Praktika In (Mėnulio) joga kompensuoja įtemptą gyvenimo ritmą, moko ramybės ir atsipalaidavimo, harmonizuoja žmogų.

Skaityti apie metodo privalumus ir poveikį skiltyje "In-joga".

Naujausi straipsniai

  • Dmitr Trockij psichosomatika (video)

    Antsvorio priežastys ir kai pagerinti savo išvaizdą (video)

  • IŠMOKIME ĮSIKLAUSYTI Į SAVE
  •  Filmo „Pirmasis kvėpavimas“ pristatymas - peržiūra lapkričio 4 d. (šešt.) 17:00-19:30 val.  Šis filmas – tai dokumentinė fantastika - tai kelionė iš gyvenimo į mirtį ir į atgimimą, po kurios kiekvienas žiūrovas gali pajausti vilties gūsį bei atsakomybę už savo, kaip žmogaus, tikrovę. Informacija pateikta filme  atskleidžia neįtikėtiną gyvenimo pamoką: mūsų žemiškojo gyvenimo metu atliekami veiksmai nulemia ne tik mūsų pomirtiniokelio kryptį, bet ir būsimo atgimimo sąlygas... Filmo anonsas nuorodoje:https://youtu.be/Rjx5gVCkk0Q  Filmą pristatys Prancūzijos Laisvojo Samadevos universiteto ir Psichantrolpologijos mokyklos studentė, sertifikuota Mirusiųjų lydėjimo koučerė, Samara jogos instruktorė Irena Bilkštienė. Filmas dubliuotas rusų kalba (originalo kalba - prancūzų), galimas vertimas į lietuvių…

 

Kontaktai

Sielos harmonija

  • Adresas:  Vasario 16-osios g. 44,  3 aukštas, Šiauliai

  • Telefonas:  861142327

Rekomenduojame

Go to top