Aktuali informacija, renginiai:

foto meditacMieli jogos studijos lankytojai, artėja ruduo - labai produktyvus laikas, kada po vasarinio poilsio susikaupė daug jegų ir įkvėpimo fiziškai bei dvasiškai stiprinti save  su joga. Jau vyksta registracija į jogos grupę pažengusiems, rezervuokite sau vietą studijoje jau dabar, laukiu SMS arba  laiškus sp4339 @gmail.com , studijos vadovė Svetlana.

 

 

 

____________________________________________________________________________________________

VŠĮ "Sielos harmonija " realizuojamas visuomeninis projektas „Gyvenk sveikai“ ( 90 % remia Šaulių miesto savivaldybė):

 Kviečiame į sveikatingumo stovyklą "Gyvenk sveikai" prie Pašvinio ežero rugpiūčio 26 diena (sekmadienis)

21078707 10155145271099563 5518710374195570447 n1

Stovyklos trukmė: nuo 10.00 val. iki 18.00 val. (transportą organizuoja VŠĮ „Sielos harmonija“). Registruotis  tel. 861142327  (projekto vadovė Svetlana). Veiklą finansuoja Šiaulių miesto savivaldybė, dalyvių mokestis 5 eur.

 Renginio programoje:

  -Kontempliatyvus pasivaikščiojimas energinių labirintų erdvėje ugdyti mokėjimą būti čia ir dabar.

 -Jogos sveikatinimo mankšta ir kvėpavimo pratimai pasikrauti energija ir pagerinti savijautą.

  - Maudynės Gongų garsuose – meditacija garsą,  puikus atsipalaidavimas pasiekti ramybės būseną.

Mokymo dalis "Pažink save" su  asmenybės transformacijos, koučingo specialiste, lektore  Laima Odminiene. Paskaita ir praktikumas "Psichologinių krizių  įveikimas": vidinių konfliktų sprendimas, streso valdymo technika, savęs pažinimo metodai lavinti dalyvių asmeninius gebėjimus.

Ir dar:  puikus poilsis  gamtoje, žygis po apylinkes, vaistažolių rinkimas, vegetariška mityba, žalieji kokteiliai, malonus bendraminčių   bendravimas prie laužo.

 Poilsiavietė „Sielos harmonija“ išsidėstę Kurtuvėnų regioniniame parke, 0,5 km nuo Pašvinio ežero. Labai rami ir graži aplinka: dideli medžiai ir miškas, plotas apie 1 ha, nuolatos pjaunama žolė.

______________________________________________________________________________________________________

kalanetika

Projektas "Gyvenimo džiaugsmas" remiamas Šiaulių miesto savivaldybė - nemokamos sveikatinimo mankštos neįgaliesiems. Užsiėmimų programa skirta ne tik sveikatinti kūną, stuburą ir sąnarius, bet ir išmokti atsipalaiduoti, atsikratyti streso, valdyti proto būseną. Projektą įgyvendina patyrę kūno kultūros, jogos ir sveikatinimo mankštos specialistai. Projekto trukmė 9 mėnesiai.

Nuolatinio pobūdžio užsiėmimai vyksta antradieniais 10.30 val. Nenuolatinio pobūdžio relaksacijos užsiėmimai "Garso terapija" vyksta ketvirtadieniais 19.00-20.00 Visi renginiai nemokami dalyvaujantiems žmonėms, turintiems neįgalumo pažymėjimą. Registruotis į užsiėmimus prašome tel.861142327 SMS arba Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

__________________________________________________________

foto garso magija Kiekvieną ketvirtadienį  19.00- 20.00 val. vyksta

Gongų ir dainuojančių dubenų garso terapija  studioje Sielos harmonija. Būtina išankstinė registracija.

Gongų, Dainuojančių dubenų ir kitų archainių garsų sukeltos vibracijos dovanoja vidinės laisvės pojutį, suteikia naują energiją gyventi. Tiek emociniame, tiek fiziniame lygyje jaučiama harmonija, kuri yra taikos, ramybės ir savigydos rezultatas, stimuliuojama imuninė sistema, pagerėja savijauta, didėja mūsų savaiminio sveikimo sugebėjimai. Jūs turėsite galimybę kiekviena savo kūno ląstele patirti garsų ir tonų regeneruojantį ir atstatantį poveikį, subalansuoti proto veiklą ir nukreipti gyvenimą pozitivia linkme. Garso maudynių” metu nereikės nieko daryti – tik atsigulti, apsikloti ir leisti sau atsipalaiduoti, būti archainių muzikinių instrumentų garsuose, keliauti su jais į sakraliausias savo sielos gelmes.Užsiėmimo kaina 5 eur. Registruotis iš anksto SMS tel.861142327

_______________________________________________

 Mokymai, parengti pagal Samadevos jogos universiteto programa (Samara joga)

 antradieniais 17.30 val.

 Samadevos judesių eufonija arba Samara joga kilo iš judesių mokslo, jau šimtmečiais praktikuojamo kaip Taiči, Cigun, Joga , bei naujesnių metodų euritmijos ir strečingo (tempimo). Ši švelni psichofizinė praktika naudingai veikia organus, raumenis, koncentraciją, atmintį ir bendrą fizinę ir psichologinę pusiausvyrą. Daugiau skaityti skiltyje "Samara joga".

Būtina registruotis tel. 868041051, instruktorė Irena
_____________________________________________________

 Naujovė studijoje „Sielos harmonija“chashi tibet

Išskirtiniai, atstatantys jegas bei atpalaiduojantys Dainuojančių Tibeto dubenų masažai - puiki dovana sau ir brangiems Jums žmonėms, būdas pamiršti kasdieninius rūpesčius ir pasinerti į raminantį garsų ir vibracijų jūrą. Naujas unikalus garso terapijos metodas sugrazįnantis sielos ir kūno harmonijos pojūtį,sveikatinantis žmogų, panaudojamas kaip būdas įveikti stresą, nėrimą ir pajausti gilią vidinę ramybę. Harmoningas grojančių dubenų skambėjimas sukelia tam tikrą vibracijų dažnį palankiai veikiantį visas žmogaus sistemas: nervų, imuninę ir kt. 

Daugiau skaityti apie masažus skiltyje "Naujenos", „Dainojančių Tibeto dubenų masažai"

 Dainuojančių Tibeto dubenų masažų dovanų kuponų kaina 15 eur -40 min., 25 eur -1 val.

______________________________________________________

In-joga ketvirtadieniais 17.30 val.poza ant tiltelio

vienodai gerai tinka pradedantiesiems ir pažengusiems.

Jūs žymiai pakelsite energijos lygį, išmoksite atsipalaiduoti asanų atlikimo metų, tapsite ramesni ir harmoningesni, patirsite psichologinio komforto būseną.

In-joga rami ir meditacinė jogos forma, vienas iš būdų praktikuoti Hatha (Saulės ir Mėnulio joga), atitinkantis daoistiniam principui IN , priešingam JAN. Musų šiolaikinis pasaulis perpildytas aktyvios JAN energios: judėjimas, greitis, stresas, karjera, konkurencija, įtampa. Tai atsispindi ir dabartinėje jogos praktikoje, kurioje dažnai dominuoja principas Jan: greitas asanų atlikimas, jėgos pozos, dinamiškumas, intensyvus kūno treniravimas. Praktika In (Mėnulio) joga kompensuoja įtemptą gyvenimo ritmą, moko ramybės ir atsipalaidavimo, harmonizuoja žmogų.

Skaityti apie metodo privalumus ir poveikį skiltyje "In-joga".

Naujausi straipsniai

  • Dmitr Trockij psichosomatika (video)

    Antsvorio priežastys ir kai pagerinti savo išvaizdą (video)

  • IŠMOKIME ĮSIKLAUSYTI Į SAVE
  •  Filmo „Pirmasis kvėpavimas“ pristatymas - peržiūra lapkričio 4 d. (šešt.) 17:00-19:30 val.       Projektas "Gyvenk sveikai", remiamas Šiaulių  miesto savivaldybės sveikatos skyriumi. Kviečiame spalio 10 - Pasauline psichinės sveikatos diena į nemokamus sveikatinimo renginius: 16.00 val - 17.20 vyks Atsipalaidavimo joga, gilios relaksacijos pamoka. Jos metu atsikratoma streso, įtampos, normalizuojasi kraujospūdis, vyksta gilūs  organizmo atsistatymo procesai. Gulintis žmogus pradeda jausti savo kūno ir proto harmoningą vienovę. 19.00 -20.00 val. vyks garso terapija- Maudynės Gongų garsuose. Tai puikus atsipalaidavimo būdas, kai  juntama ramybės bei proto tylos būsena, atsipaliaduoja kūnas, nervų sistema,  aktivuojami naturalūs pasveikimo procesai.  Po seanso žmogus jaučiasi  psichologiškai pailsėjęs ir atsigavęs. ______________________________________________________  Senjorų…

 

Kontaktai

Sielos harmonija

  • Adresas:  Vasario 16-osios g. 44,  3 aukštas, Šiauliai

  • Telefonas:  861142327

Rekomenduojame

Go to top